حالا بعضیا یه جوری دارن خودشون رو میکشن که به همه بقولونن که صابر ابر و امیرعلی ق و عادل دانتیسم نویسنده نیستن که انگار کتاب امیرعلی ق کلی فروخته چه بلایی سر ادبیات اومده ! بابا جان این اتفاق قبلا با شعرهای مریم حیدرزاده سر ادبیات اومده بود حالا شهرام شپره آهنگ میده بیرون دنیای موسیقی نابود شده؟ یا وقتی هزارپا خداتونن فروخت سینما منفجر شد؟ هرچیزی که پر فروش میشه ااما خوب و ماندگار نیست اینا دو روز بعد فراموش میشن . این همه آهنگ بعد گلشن آشنایی اومد کدومش به ماندگاری اون شد؟ این همه نویسنده نوشت کدومش سووشون شد؟ این همه فیلم کدومش قیصر شد ؟ این همه چیز چرت تو دنیا خب اینام روش! والا!!! حیف اعصاب نیست؟ 

یه سرم پوست درست کردم ۲فاشق ژل داخل برگ آلوئه ورا ۲ق غ عسل ۲ق غ شیر خام . میکس میکنید میمالید رو پوستتون . نوشته اثرش ایمیزینگه ! حالا نمیدونم چه قدر رو پوست تاثیر داره اما رو تقویت روحیه ی قرتی بودن که خیلی تاثیر داره ^_^

زری  تا بیخ گلو گیر کرده تو لاشه های زندگی که نه تموم میشن نه ولش میکنن . انگار که یه نارنجک صاف خورد وسط زندگیش ‌و اون حالا زیر آوار گیر کرده ! من فقط میتونم باهاش برم بیرون و بستنی و پیتزا و سیب زمینی بخورم و برای چند دقیقه شده بخندیم و اصلا به روی خودم نیارم خنده هاش سطحیه . و نهایتا عذاب وجدان بگیرم از اینکه خوشبختم و اون اینو میدونه.!

پ ن : واقعاااا تبریک میگم بهت مرضیه جوون خیلی خوشحال شدم فهمیدم مامان شدی خانم:)ایشالا صحیح و سلامت به دنیا بیاد :) 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدماتی ذهن نشین مجله چرم مصنوعی مجری مستقیم تور مشهد با قطار رنگین کمان منتا Carol ssb خرید اینترنتی